Get Your Business Started With Flat Responsive

Use Flat Responsive theme to create your business website as it is SEO optimized.
Enjoy the flexibility in design and functionality provided by this theme.

Get Theme

Ekinci Soft E-Ticaret , E-Ticaret Scripti , E-Ticaret SEO

B2B Mobil Uygulama

Mobil Teknolojinin çok yoğun kullanıldığı günümüzde, şirketler; ticaret hacimlerini büyütmek, satış ağı kurup yönetmek için Mobil Uygulama yazılım çözümleri arayışında bulunmaktadırlar.

Yazılım Çözümleri

İş hacmini özel yazılımlarla büyütmek isteyen firmalara ERP veya CRM alanlarında çözümler sunuyor ve Yazılım geliştiricilere Yazılım mimarisi danışmanlığı veriyoruz.

Entegre Yazılımlar

Mevcut Yazılım programlarınıza uygun entegre çözümleri sunuyoruz. Sektörde Logo Enterprise kullanan firmaların lisans maliyetini düşürüyor ve Logo Object ile entegre çalışan yazılımlar üretiyoruz

Web Tabanlı Yazılım Çözümleri

Sunduğumuz web tabanlı yazılım çözümleri ile kurumların ofis içinde ya da dışında istedikleri her yerden kurumsal yazılımlarını kullanarak, yer ve zamandan bağımsız olarak iş akışlarını ara vermeden sürdürebilmelerini sağlıyoruz

ERP Yazılım Çözümleri

Size, hazır yazılım paketleri sunmak yerine; sizi dinliyor, sektörünüzü ve rakiplerinizi inceliyor ve işinizi kolaylaştıracak Yazılım hizmeti sunuyoruz. Üstelik bağımız işi teslim ettikten sonra da devam ediyor.

Muhasebe Entegrasyonu

İnternet üzerinden satış yapan firmaların stok ve muhasebe programını e-ticaret sitelerine entegre ederek stok kontrolü ve fatura kontrolünü hatasız işleyerek sistemin en iyi şekilde çalışmasını sağlamaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir